Dziś są imieniny: Fabiana, Sebastiana
W Twoim koszyku znajduje się
X szt. / X

Witamy w naszym nowym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupów , sa to pierwsze jego dni i gdybyście trafili na jakies błędy lub potkniecia to z góry przepraszamy :) W razie pytan jestem do dyspozycji  telefonicznej 663042966 .

jak płacić

Konta bankowe

Oprócz szybkich przelewów internetowych i płatności kartowych przyjmujemy wpłaty na poniższe konta bankowe:

PKO BP     76 1020 1664 0000 3102 0228 8918 - ROR w PKO BP (SWIFT/BIC BPKOPLPW). 
Agnieszka Mielczarek

Kwiaciarnia Wena
ul. Wolnosci 16
42-200 Częstochowa
tel. (+48) 663042966

Kod SWIFT/BIC potrzebny jest wyłącznie do przelewu z zagranicy (wtedy numer konta poprzedzić literami PL).

Powyższe numery bankowe dotyczą płatności składanych jedynie przez e-mail lub telefonicznie. Klienci wybierający zapłatę i zamówienie poprzez samoobsługowy sklep internetowy kwiaciarni wpłacają na konta wyświetlone podczas dokonywania transakcji!

 

paypal

PayPal to szybki system opłat dla wszystkich korzystających z kart kredytowych i płatniczych, z całego świata. Po złożeniu zamówienia w kwiaciarni prosimy o wybór metody PayPal i kliknięcie w ikonkę "PayPal Kup Teraz". Nie trzeba posiadać konta w systemie PayPal aby dokonać płatności kartą. Obsługiwane są prawie wszystkie karty płatnicze. W tym Visa, MasterCard, Solo, Diners Club, American Express (AmEx), Maestro, JCB i inne. Lista możliwych do wyboru kart zależy od wybranego kraju zamieszkania, na przykład wybór Wielkiej Brytanii umożliwia opłatę kartą Maestro i Solo. 

Alternatywnie, gdy posiadają Państwo konto PayPal, można wpłacić odpowiednią sumę przez Panel obsługi waszego konta PayPal. Wtedy nie musicie zamawiać produktów przez sklep internetowy, wystarczy telefonicznie czy przez email.
Jak dokonać takiej alternatywnej płatności przez PayPal?
Po zalogowaniu się do swojego konta PayPal należy wybrać zakładkę z menu "Wyślij pieniądze" i uzupełnić wyświetlony formularz zgodnie z informacjami podanymi poniżej:

  • podać nasz login PayPal: aga.m55555@wp.pl,
  • odpowiednią kwotę za zakupy (+ewentualnie koszty dostawy poza miasto)
  • ustawić walutę na "PLN - Złote polskie",
  • wybrać typ opłaty "za towary".
Kwiaciarnia Wena
al. Wolności 16
42-200 Częstochowa
e-mail: aga.m55555@wp.pl
tel.: 663 042 966
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości: