Dziś są imieniny: Ryszarda, Pankracego, Ingi
W Twoim koszyku znajduje się
X szt. / X

W związku z zaistniałą sytuacją kwiaciarnia stacjonarna jest zamknięta dla klientów. Zamówienia z dowozem realizujemy, muszą być jednak złożone minimum dzień wcześniej ze względu na logistykę. Zadzwoń  663042966 ,zobaczymy jak możemy pomóc.

O nas

Kwiaciarnia Wena jest  obecna na częstochowskim rynku od ponad 10 lat. Powstała z potrzeby serca. Właścicielka -Agnieszka Mielczarek od lat pasjonuje się bukieciarstwem i florystyką.

Każde z zamówień traktowane jest indywidualnie , staramy sie aby oferowane przez nas kompozycje nie tylko sprostały Państwa wymaganiom ale zaskakiwały i zapadały w pamięć.Naszą ambicja jest udostępnienie szerokiego wachlarza usług florystycznych.Zapewniamy profesjonalne doradztwo, miłą obsługę oraz gwarancję udanej współpracy.

Doręczamy kwiaty pod wskazany adres na terenie miasta Częstochowa i w okolicy. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa to profesionalny system sprzedaży kwiatów przez internet. Państwo wybieraja jeden z bukietów z naszej bogatej oferty a my dostarczamy je w wybranym dniu pod podany adres. Płatności online. Wystarczy 5minut aby zamówić kwiaty które rozpromienią dzień bliskiej osobie!

Kwiaciarnia Wena
al. Wolności 16
42-200 Częstochowa
e-mail: [email protected]
tel.: 663 042 966
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości: